Spotkanie dzieci przyszłych klas pierwszych i ich rodziców

 

9 czerwca o godzinie 17:00 odbyło się spotkanie informacyjne dla przyszłych uczniów  klas pierwszych oraz ich rodziców. Po krótkiej prezentacji multimedialnej przybliżającej ofertę edukacyjną szkoły, goście obejrzeli krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej placówki.

W tym dniu dzieci z przedszkoli poznały swoje wychowawczynie i mogli zwiedzić szkołę.

Dla rodziców drzwi otwarte były okazją do poznania zasad funkcjonowania szkolnej świetlicy, zapoznania się z ofertą szkoły oraz spotkania z dyrekcją i nauczycielami.

Wstąpienie dziecka do szkoły, jako ucznia klasy pierwszej, stanowi dla niego i jego rodziców bardzo ważny moment w życiu. Każdy z uczestników dzisiejszego spotkania zatrzyma zapewne w pamięci przeżycia pierwszego dnia w szkole.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za zainteresowanie pracą naszej szkoły.

Zdjęcia ze spotkania