Słynne obrazy w interpretacji uczniów klasy 3a

Okres zdalnej edukacji w klasie 3a minął pod znakiem sztuki i kreatywności. Z uwagi na ograniczoną możliwość spotkań, pani Agnieszka Krzyżanowska, wychowawczyni klasy, zaproponowała klasowe wyzwanie pt. „Słynne obrazy w mojej interpretacji”.

Wzięły w nim udział wszystkie dzieci. Zadanie polegało na odtworzeniu znanych dzieł sztuki za pomocą fotografii. To wyjątkowe, innowacyjne przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony trzecioklasistów.

Przygotowania rekwizytów, scenografii i osób najbardziej podobnych do postaci z obrazów trwały kilka dni. Wszyscy bardzo zaangażowali się w pracę nad tym zadaniem, aby wykonać jak najlepsze zdjęcie. Pozowanie przyniosło im mnóstwo radości, pozwoliło poczuć się wyjątkowo i stać się na chwilę kimś innym. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością i poczuciem humoru. Spójrzcie: