Realizacja projektu wycieczki w klasie 6a

13 maja 2024r. w Łodzi klasa 6a realizowała projekt swojej zwycięskiej wycieczki w konkursie organizowanym przez Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich. Wygrane pieniążki za zajęcie I miejsca i zebrane podczas innych działań klasowych pozwoliły na organizację ciekawego i atrakcyjnego wyjazdu. Wycieczka miała charakter edukacyjno- integracyjny. Będąc w Łodzi udaliśmy się do największego w Polsce Centrum Nauki i Techniki EC1 Łódź, gdzie najpierw przyszło nam zwiedzić pięć pięter i zrozumieć naturę świata, a następnie wziąć udział w warsztatach praktycznych w podziale na mniejsze grupy: „Świat pod ciśnieniem” oraz „Zmierz się z nami z pomiarami”.

Po wartościowym pobycie w Centrum Nauki i Techniki EC1 przyszedł czas na zwiedzane centrum Łodzi czyli ulicę Piotrkowską oraz zakup pamiątek. Całość naszego wyjazdy zwieńczył pobyt w największym zadaszonym Parku Rozrywki MANDORIA. Ten tematyczny park rozrywki dostarczył wielu pozytywnych emocji, a każdy z uczniów znalazł coś dla siebie. W świetnych nastrojach około godziny osiemnastej wyjechaliśmy do Kątów Wrocławskich.

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować:

-Zarządowi Banku Spółdzielczego w Kątach Wrocławskich za stworzenie warunków ciekawej formy aktywności

-panu Sławomirowi Hryniewiczowi firma EKO MIX COMPANY Kąty Wrocławskie i firmie BOART LONGYEAR POLAND siedziba firmy Kąty Wrocławskie za wsparcie finansowe naszego projektu

Wychowawca

Marta Czerwieniec