Przedszkolaki w naszej szkole

P1130593min

“Wkrótce zostanę uczniem”.

Dnia 22 kwietnia 2015 r. naszą szkołę odwiedziły dzieci z grupy przedszkolnej “Żabki” z Publicznego Przedszkola w Kątach Wrocławskich. Uczniowie klasy II a wraz z wychowawczynią Alicją Łęgocką-Drab  oprowadzili gości po naszej szkole.

Potem wszyscy udali się na wspólne zajęcia plastyczne. Dzieci z przedszkola pracowały, z pomocą swoich starszych kolegów, nad przedstawieniem rysunkiem swoich planów na przyszłość związanych z tematem  “Wkrótce zostanę uczniem”. Po zakończonej pracy na wszystkich czekał poczęstunek.

Nie jest to nasze ostatnie spotkanie.  Zostaliśmy zaproszeni na wspólną zabawę na przedszkolny plac zabaw, by tam lepiej poznać swoich przyszłych szkolnych kolegów.

Uczniowie klasy II a z wychowawcą

 P1130584

P1130587

P1130588

P1130593