Przedstawienie profilaktyczne dla uczniów klas I-III

DSCN1068

W dniu 25.02.2015r. odbyło się przedstawienie profilaktyczne pt „Tajemnicza szkatułka Sindbada” wystawiane przez Teatr ,,Kurtyna” z Krakowa, dla uczniów klas I-III.

Ten barwny spektakl, był w istocie teatralną realizacją wielu podstawowych elementów profilaktyki i pedagogiki. Przedstawienie było pouczającą lekcją, podczas której zwrócono dzieciom uwagę na odważne dokonywanie mądrych wyborów i kierowanie się w życiu podstawowymi wartościami. Przypomniano dzieciom, jak ważne jest posłuszeństwo i szacunek dla rodziców. Podkreślono, że miłość, nadzieja, mądrość i odwaga to pojęcia (klucze) istotne dla budowy własnej osobowości. W przedstawieniu w pouczający sposób pokazano życie człowieka jako drogę ku mądrości, w czasie której zostaje on poddany różnorodnym próbom.

Spektakl został zorganizowany przez pedagoga szkolnego Iwonę Więcko.

DSCN1065 DSCN1066

DSCN1067

DSCN1071