Przedsiębiorcza szkoła- przedsiębiorczy uczeń

          W roku szkolnym 2019/2020 nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie dla szkół pod nazwą „Przedsiębiorcza szkoła – przedsiębiorczy uczeń”, który został zorganizowany przez Studium Prawa Europejskiego.

Celem konkursu było propagowanie przedsiębiorczości wśród uczniów oraz trening twórczego myślenia jako element zwiększenia ich potencjału.

            Przystępując do konkursu przyjęliśmy na siebie zadania, których wykonanie, częściowo w systemie pracy zdalnej, było wielkim wyzwaniem, ale jednocześnie podwójnie cieszyło i dało wiele satysfakcji oraz doprowadziło do otrzymania certyfikatu „Przedsiębiorcza szkoła – przedsiębiorczy uczeń”.

                                         koordynatorka projektu

                                                                                        Iwona Szwabowska