! Przebudowa ulicy Żeromskiego !

Szanowni Państwo.

W czasie ferii zimowych rozpoczęła się przebudowa ulicy Żeromskiego, wjazd od strony  1 Maja  oraz  Fabrycznej jest zamknięty. Nastąpi reorganizacja w dowozach.  Uczniowie dojeżdżający do szkoły autobusem gminnym będą wysadzani na parkingu przy pływalni Delfinek, skąd zostaną przeprowadzeni przez przejście dla pieszych na ul. 1 Maja  przez opiekunów przewoźnika.

 W związku tym bardzo prosimy Rodziców przywożących swoje dzieci do szkoły prywatnymi samochodami o  sprawne ich wysadzanie, aby zminimalizować czas postoju aut na parkingu. Prosimy o nieblokowanie przejazdu, ponieważ autobusy szkolne będą kilkakrotnie przemieszczać się przez parking, dowożąc kolejne grupy uczniów.

Zwracamy również uwagę, że nie będzie możliwości parkowania aut na ulicy Żeromskiego. Zatem Rodzice, którzy będą chcieli odprowadzić dziecko do budynku, muszą zaparkować auto na parkingu przy  szkole na 1 Maja ( w miarę dostępności wolnych miejsc) lub na przyległych ulicach.

Dyrektor szkoły Lidia Reps