
Szanowni Państwo,
w maju na terenie szkół w naszej gminie odbędą się warsztaty i webinary dla rodziców, nauczycieli i młodzieży, których organizatorem jest Fundacja Rozwoju i Wsparcia Psychicznego Arvo.
Wydarzenia odbędą się:
- 16 maja – w ZSP Smolec oraz ZSP Krzeptów
- 30 maja – w ZSP Sadków oraz SP1 w Kątach Wrocławskich
W ramach działań zaplanowano również bezpłatne zajęcia dla uczniów.
Wielu naszych uczniów potrzebuje wsparcia, a proponowane działania mogą stanowić realną pomoc dla dzieci i młodzieży.
Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny – obowiązują wcześniejsze zapisy:
Agnieszka Górska
Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych w Kątach Wrocławskich


















