Promocja działań pokongresowych organizowanych przez Fundację Arvo

Szanowni Państwo,

w maju na terenie szkół w naszej gminie odbędą się warsztaty i webinary dla rodziców, nauczycieli i młodzieży, których organizatorem jest Fundacja Rozwoju i Wsparcia Psychicznego Arvo.

Wydarzenia odbędą się:

  • 16 maja – w ZSP Smolec oraz ZSP Krzeptów
  • 30 maja – w ZSP Sadków oraz SP1 w Kątach Wrocławskich

W ramach działań zaplanowano również bezpłatne zajęcia dla uczniów.

Wielu naszych uczniów potrzebuje wsparcia, a proponowane działania mogą stanowić realną pomoc dla dzieci i młodzieży.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny – obowiązują wcześniejsze zapisy:

Link do zapisów

Agnieszka Górska

Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych w Kątach Wrocławskich