Podziękowanie dla Rodziców

DSC03377

6 grudnia w naszej szkole uczniowie klas I-VII mieli niezwykłą atrakcję. Odwiedził ich Mikołaj w asyście pani Mikołajowej, Elfów i Śnieżynek. Dzieci klas I-III uczestniczyły  w  wyprawie  na biegun północny i otrzymały od Świętego Mikołaja prezenty.  Każdej klasie zostały wręczone słodkości w postaci domowych wypieków.              A wszystko to dzięki pomysłowości  i ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców, a w szczególności Pani Elżbiety Rakowskiej , Agnieszki Kłodzińskiej, Marty Janes-Żurek, Katarzyny Kraska, Moniki Herod-Hasbay, Moniki Bubel, Pana Łukasza Zbroszczyk,  Wojciecha Bagińskiego, Łukasza Tamaka oraz  wszystkich Rodziców, którzy z mozołem wypiekali pyszności dla naszych pięciuset uczniów.

Uczniowie, dyrekcja i  pracownicy szkoły składają serdeczne podziękowania za tak atrakcyjne przygotowanie mikołajek oraz okolicznościowych upominków. Dzięki Państwu tradycyjny dzień mikołajkowy upłynął w bardzo miłej atmosferze i przyniósł naszym uczniom wiele radości.

 Dyrekcja szkoły Lidia Reps