Pierwszaki czytają maluszkom

IMG_20160607_091237_3CS

7 czerwca 2016 r. Zuzia, Michalina, Julek i Mikołaj z klasy 1 „e”  wraz z wychowawczynią Anną Zimną  odwiedzili w Przedszkolu  Publicznym w Kątach Wrocławskich jedną z najmłodszych grup. Pierwszaki z wielkim zaangażowaniem czytały  „Wisienkom”  bajki o zwierzętach Australii. Najpierw „Kolorowe pióra” , a później „Kto lata wyżej?”.

Maluszki  były bardzo zasłuchane w bajkach i  z chęcią odpowiadały na zadawane pytania.

W trakcie wizyty w przedszkolu były robione pamiątkowe zdjęcia. Pierwszaki  w nagrodę za piękne czytanie dostały od  przedszkolaków i  ich wychowawczyni  – pamiątkowe dyplomy i słodkie niespodzianki. Natomiast „Wisienki” za uważne słuchanie czytanego tekstu i trafne odpowiedzi zostały obdarowane cukierkami.

Odwiedziny w przedszkolu  minęły bardzo szybko, prawie tak szybko  jak minął przedszkolny czas obecnych pierwszoklasistów.  Dzieci z 1 klasy stwierdziły, że jeszcze nie raz przyjdą poczytać swoim młodszym kolegom i koleżankom…

Anna Zimna