Pani Wiosna zagościła w naszej świetlicy

Dzieci z radością powitały piękną i kolorową Panią Wiosnę, która zagościła w naszej świetlicy, ale nie zapomniały pożegnać Pani Zimy.

Za oknami zrobiło się już ciepło i kolorowo, wyrosły także piękne pierwsze wiosenne kwiaty.  Świetliki teraz mogą więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, bawiąc się na placu zabaw oraz grając w zabawy ruchowe i  gry sportowe. W naszej sali już na początku marca zrobiło się wiosennie i kolorowo. Dzieci nie mogły doczekać się nadejścia Pani Wiosny i z dużym zaangażowaniem wzięły się do pracy. Uczniowie klas pierwszych podczas zajęć plastycznych wykazali się dużą pomysłowością  i talentem,  z których powstały piękne i kolorowe prace m. in. z orgiami płaskiego z koła np.  tulipany oraz hiacynty, a także z trójkątów np.  żonkile.

Galeria prac