Ogólnopolski Konkurs pt.: „Mój Patron”

Kolejny Sukces !

            Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie zorganizowała dla klas piątych i szóstych Ogólnopolski Konkurs pt.: „Mój Patron”. Celem tego przedsięwzięcia było popularyzowanie sylwetek patronów szkół podstawowych w Polsce.

            Zadanie uczestników było polegało na przygotowaniu sześciominutowej  prezentacji multimedialnej o patronie szkoły. Komisja oceniała poprawność merytoryczną, różnorodność, sposób przekazu i jej oryginalność.

            Cieszy mnie fakt, że wśród wielu szkół podstawowych na terenie Polski nasza Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich znalazła się na liście zwycięzców. Uczennica Magdalena Dudziec z klasy 6c zdobyła 2 miejsce, natomiast Marta Maniak z klasy 5a otrzymała wyróżnienie. Moi podopieczni wykazali się nie tylko zdolnościami, ale również kreatywnością, przygotowując prezentację o Wielkim Pasterzu Dolnego Śląska Kardynale Bolesławie Kominku. Gratuluję im i życzę dalszych sukcesów.

Adam Wilczyński – katecheta