Nauczyciele

Rok szkolny 2020/2021

Język polski:

  • Ewa Winnicka
  • Katarzyna Szylar-Łęczycka
  • Angelika Śmigielska-Cygan
  • Małgorzata Susłowicz
  • Aleksandra Ławrynowicz
  • Joanna Kapitaniec

Język angielski:

  • Monika Górniak
  • Anna Pluskota
  • Jolanta Kosowska

Język niemiecki:

  • Monika Górniak
  • Sandra Szemelak
  • Julita Żak

Historia:

  • Joanna Kozińska-Nyckowska
  • Anna Bryjak

Wiedza o społeczeństwie:

  • Anna Bryjak

Matematyka:

  • Joanna Palińska
  • Małgorzata Czarnik
  • Marta Czekałowska
  • Małgorzata Horak

Przyroda:

  • Katarzyna Sowińska
  • Marta Czerwieniec

Biologia:

  • Marcelina Jurdziak

Geografia:

  • Lidia Reps
  • Katarzyna Sowińska

Fizyka:

  • Jędrzej Niczyj

Chemia:

  • Anna Szczotka

Informatyka:

  • Aleksander Sokólski
  • Iwona Gidzińska
  • Katarzyna Sowińska

Nauka gry w szachy:

  • Agnieszka Śleziak

Technika/Plastyka

  • Elżbieta Drabo

Muzyka:

  • Anna Sunita-Drużdż

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • Marzena Winter

Religia:

  • s. Maria Polak
  • Joanna Geremesz

Wychowanie do życia w rodzinie:

  • Anna Bryjak

Etyka:

  • Agata Staromłyńska

Doradztwo zawodowe:

  • Iwona Więcko

Wychowanie fizyczne:

  • Sylwia Wakuła
  • Marta Czerwieniec
  • Adrian Czerwieniec
  • Wojciech Szram

Edukacja wczesnoszkolna:

  • Aneta Grzeszczuk
  • Marta Jędrasiewicz
  • Dorota Andruszkiewicz
  • Iwona Gidzińska
  • Alicja Łęgocka-Drab
  • Magdalena Kościelna
  • Renata Palińska
  • Iwona Szwabowska
  • Agnieszka Krzyżanowska

 Logopeda:

  • Joanna Szymańska
  • Angelika Śmigielska-Cygan
  • Agata Staromłyńska

Pedagog:

  • Iwona Więcko
  • Joanna Szymańska

Psycholog:

  • Anna Szkarłat
  • Małgorzata Miziak

Terapia pedagogiczna, rewalidacja:

  • Katarzyna Szydłowska
  • Marzena Winter
  • Iwona Więcko
  • Anna Szkarłat
  • Małgorzata Miziak

Kształcenie dzieci niepełnosprawnych:

  • Agata Staromłyńska
  • Katarzyna Mikuła
  • Katarzyna Szymańska
  • Marzena Winter

Bibliotekarz:

  • Karolina Kubalka

Zajęcia świetlicowe:

  • Lucyna Łuczak
  • Natalia Solarz
  • Marta Kantyka
  • Joanna Kapitaniec
  • Agnieszka Śleziak

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

  • Marzena Winter
  • Anna Szkarłat

Wolontariat:

  • Anna Pluskota