NAUCZYCIELE DZIĘKUJĄ ZA WSPARCIE

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

8 kwietnia rozpoczęła się w naszej szkole akcja strajkowa nauczycieli, którzy przyłączyli się do ogólnokrajowego protestu, aby walczyć o lepszą edukację.

Mamy świadomość, że to trudny czas dla nas, ale też dla Rodziców i Uczniów. Dlatego chcielibyśmy podziękować za okazane w tych szczególnych chwilach zrozumienie i solidaryzowanie się z nami. Świadczy o tym wsparcie, jakie od Was codziennie otrzymujemy.

Doceniamy wszystkie docierające do nas dobre słowa i miłe gesty. Te formy Waszego poparcia sprawiają, że czujemy się silniejsi w walce, którą podjęliśmy w akcie desperacji, kierując się troską o przyszłość polskiej oświaty.

Plakat wykonany przez uczniów

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1

im. Kardynała Bolesława Kominka

w Kątach Wrocławskich