Marsz profilaktyczny zorganizowany w ramach akcji „Tydzień Profilaktyki”

100_4283

             W dniu 25.11.2016r. odbył się marsz profilaktyczny będący podsumowaniem  „Tygodnia Profilaktyki” realizowanego w naszej szkole. Organizatorkami marszu była pedagog Iwona Więcko, wychowawcy klas VI (p. Lucyna Dziubczyńska- Szram, p. Joanna Kozińska- Nyckowska oraz p. Krzysztof Krzyżański) oraz p. Karolina Kubalka. Marsz zorganizowano we współpracy z Komisariatem Policji w Kątach Wrocławskich. Celem marszu było promowanie zdrowego stylu życia, wolnego od nałogów.

100_4260

Uczniowie w barwnym korowodzie, ze specjalnie przygotowanymi na ten dzień plakatami i transparentami z hasłami profilaktycznymi przemaszerowali ulicami naszego miasta, by zachęcić mieszkańców Kątów Wrocławskich do zdrowego stylu życia bez palenia papierosów. Nad bezpieczeństwem uczestników marszu czuwał młodszy aspirant Kamil Piotrowski z Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich.

                                                                                                                                     Pedagog szkolny                                                                                                                       Iwona Więcko

zapraszamy do galerii zdjęć