Nocny maraton filmowy klasy 5d

Szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Przekonali się o tym uczniowie klasy piątej „d”, którzy w nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w szkolnym konkursie „Klasa na szóstkę”, w roku szkolnym 2018/19, dnia 27 września br spotkali się  na wspólnym, nocnym oglądaniu filmów. Młodzi kinomani w jednej z sal lekcyjnych rozłożyli materace oraz przyniesione śpiwory, koce a nawet poduszki. W maratonie filmowym przeważały filmy familijne, animowane i przygodowe. Podczas przerwy między seansami dziewczęta z klasy przygotowały niespodziankę dla swoich kolegów z okazji „Dnia Chłopaka”.  Wszyscy uczestnicy maratonu, niewyspani, ale zadowoleni, stwierdzili, że to ciekawy sposób na bycie razem i integrację, a co najciekawsze szkoła nocą jest znacznie przyjemniejsza niż w dzień 🙂

Organizatorem akcji były pani Sylwia Wakuła, Marta Czerwieniec- opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wraz z wychowawczynią klasy 5d panią Martą Czekałowską.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

Sylwia Wakuła

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z wydarzenia:


https://photos.app.goo.gl/dXpMbbHtKdz2fV9b8