„Lot przez tęczę”

W dniu 6 maja uczniowie klasy 1a i 1c wybrali się wspólnie z panią Iwoną Szwabowską i panią Agnieszką Krzyżanowską, do wrocławskiego Teatru Lalek, w poszukiwaniu wrażeń estetycznych.

Obejrzeliśmy bajkowy spektakl, pełen mariażu kolorów, muzyki i tańca, w reżyserii Radosława Kasiukiewicza pt: „Lot przez tęczę”.

To barwna opowieść o solidarności i przyjaźni, dzięki którym spełnia się wielkie, pozornie nierealne marzenie. Dzięki dążeniu do realizacji własnych marzeń, planów i pragnień, każdy może być „małą myszką Piki, mającą wielkie marzenie, która chciała pofrunąć wysoko do nieba, zobaczyć świat z góry i przelecieć przez tęczę!” W „Locie przez tęczę”, każdy z nas  może odnaleźć swoją własną historię – o tym, co jest mu najbliższe!

Pamiętajcie : ”Marzenia się nie spełniają! Marzenia się spełnia!!!!”

                                                                  Agnieszka Krzyżanowska