Lekcja otwarta- wywiadówka na sportowo w kl. IV c

W czwartkowe popołudnie 19.05.2016 r w klasie IV c odbyła się wywiadówka na sportowo, która składała się z trzech części.

O godzinie 17:00 rozpoczęła się pierwsza część spotkania, na którą zostali zaproszeni rodzice klas IV- VI. Dyrekcja wraz z pedagogiem szkolnym zorganizowała przedstawiła informację dotyczące cyberprzemocy i dopalaczy.

Druga część spotkania to zebranie z wychowawcą w klasie, w czasie którego zostały omówione bieżące sprawy klasowe. Po tej części zebrania, rodzice i uczniowie klasy IV c w świetnych humorach przeszli na salę sportową, gdzie czekało wiele „ruchowych niespodzianek”.

W trakcie zajęć zorganizowane były różne zabawy kształtujące współpracę, ćwiczenia z piłkami w parach, a także nie zabrakło rywalizacji w formie wyścigów rzędu. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w zajęciach i na pewno takich wspólnych spotkań będzie więcej.

 

Wychowawca kl. IV c

Marta Mędrek

20160519_195012

20160519_195110