Lekcja otwarta dla uczniów i nauczycieli

P1500109

Dnia 24.01.17r. w naszej szkole odbyła się lekcja otwarta dla uczniów i nauczycieli pt.” Gry i zabawy integrujące klasę z wykorzystaniem muzyki”.  Celem lekcji było zachęcanie do współdziałania, podnoszenie poczucia własnej wartości, rozwijanie wyobraźni,  kształtowanie więzi grupowej, rozwijanie orientacji przestrzennej, integrowanie grupy, tworzenie przyjaznej atmosfery oraz tworzenie poczucia bezpieczeństwa.

Uczestnicy zajęć, poza zabawami muzycznymi, nauczyli się  tańca integracyjnego „Belgijka”.

Lekcja przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, wszyscy uczestnicy bardzo angażowali się w wykonywanie zadań za co otrzymali nagrody niespodzianki.

Wszystkim przybyłym na zajęcia uczniom i nauczycielom serdecznie dziękuję za zaangażowanie i dobrą zabawę.

zapraszamy do galerii zdjęć