Krok-Mistrz, czyli spacerem po zdrowie- WYNIKI RYWALIZACJI

Od 06.05.2024r. do 17.05.2024r uczniowie brali udział w konkursie Krok-Mistrz, czyli spacerem po zdrowie, który polegał na monitorowaniu liczby pokonywanych kroków każdego dnia. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, aby zdrowe osoby robiły dziennie od 6 do 8 tys. kroków. Z całą pewnością nasi uczniowie robią tych kroków znacznie więcej, co pokazuje, że dzieci poza szkołą mają sporo spontanicznej aktywności fizycznej.

KROK- MISTRZEM naszej szkoły została Marianna Woźniak z klasy 6a

II miejsce zajęła Evelina Skipar z klasy 4b

III miejsce zajęła Antonia Kropielnicka z klasy 5c

W kategorii największa liczba kroków zarejestrowana w ciągu jednego dnia zwyciężyła MARIANNA WOŹNIAK z klasy 6a, II miejsce zajęła Oliwia Gałkowska z klasy 4b i miejsce III Antonia Kropielnicka z klasy 5c.

W rywalizacji klasowej zwyciężyła klasa 5c, która łącznie uzbierała 1 625 031 kroków w ciągu 10 dni szkolnych. Serdecznie gratulujemy świetnego wyniku!!

Wręczenie nagród za konkurs KROK-MISTRZ odbędzie się na apelu w ostatnim tygodniu nauki. Przewidziane są również drobne nagrody za pozostałych uczestników konkursu.

Organizatorzy

Marta Czerwieniec, Adrian Czerwieniec