Konsultacje z rodzicami

Szanowni Państwo

Zaplanowane konsultacje w październiku 2020 r. odbędą się on-line poprzez platformę TEAMS.W wyznaczonych terminach i godzinach rodzice logują się na konto ucznia do Microsoft TEAMS.

 W załączniku dołączona jest krótka instrukcja logowania na konto ucznia.

Instrukcja dla ucznia i rodzica łączenia się z nauczycielem na platformie Microsoft Teams.

Dyżury nauczycieli podczas konsultacji –październik 2020 r.

Imię i nazwisko nauczyciela27 października28 października29 października
Górniak Monika, Jewuła Oliwia, Kapitaniec Joanna,  Kosowska Jolanta, Kozińska-Nyckowska Joanna, Kubalka  Karolina, Ławrynowicz Aleksandra, Pluskota Anna, Susłowicz Małgorzata, Szemelak Sandra,  Śmigielska –Cygan Angelika,  Szylar –Łęczycka Katarzyna, Żak  Julita, Winnicka Ewa, Bryjak Anna, Reps Lidia17,00-19,30 wtorek  
Czekałowska Marta, Horak Małgorzata, Czarnik Małgorzata, Jurdziak Marcelina, Niczyj Jędrzej,  Palińska Joanna, Sokólski Aleksander, Sowińska Katarzyna, Szczotka Anna,  Czerwieniec Marta, Czerwienic Adrian, Drabo Elżbieta, Geremesz Joanna, Polak Maria S.Augustyna, Szram Wojciech, Winter Marzena, Misiewicz Marta, Wakuła Sylwia, Lidia Reps 17,00-19,30 środa 
Andruszkiewicz Dorota, Gidzińska Iwona, Grzeszczuk Aneta, Jędrasiewicz Marta, Kościelna Magdalena, Krzyżanowska Agnieszka,  Łęgocka- Drab Alicja, Palińska Renata, Szwabowska Iwona, Kantyka Marta,       Łuczak Lucyna, Solarz Natalia, Mikuła Katarzyna, Miziak Małgorzata, Staromłyńska Agata,  Szydłowska Katarzyna, Szymańska Joanna, Więcko Iwona, Reps Lidia  17,00-19,30 czwartek

                                                                                                                                   Dyrektor szkoły Lidia Reps