Konkurs wokalny „ZOSTAŃ GWIAZDĄ”.

zost

Już po raz drugi w naszej szkole odbyły się eliminacje do Gminnego Konkursu „Zostań Gwiazdą”. Do rywalizacji stanęło trzynaście osób. Jury w składzie p. Joanna Palińska, p. Katarzyna Sowińska, p. Magdalena Kudlak p. Krzysztof Krzyżański wyłoniło pięciu laureatów: Kamilę Kuriatę z klasy V b, Karolinę Wojciechowską z klasy IV b, Milenę Laskowską z klasy Va, Wiktorię Rydzicką z klasy VI a i Joannę Drab z klasy VI c oraz wyróżniło Annę Lazar z klasy V a, Dorotę Korczyc z klasy VI c i Paulę Utnik z klasy V c. Uczniowie ci będą reprezentować nasza szkołę 10 maja 2014 r. o godz. 10.00 na Gminnym Konkursie „Zostań Gwiazdą” przygotowanym przez GOKiS w Kątach Wrocławskich. Gratulujemy laureatom, a społeczność szkolną zapraszamy na finał Konkursu.
Organizator Konkursu
Krzysztof Krzyżański