Konkurs „Moja szkoła”

Konkurs pt. „Moja szkoła” był skierowany do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka. Jego celem było odkrycie uzdolnień dzieci i młodzieży oraz zachęcanie do intensywnej pracy nad swymi predyspozycjami, korzystanie z przekazów i wytworów multimedialnych, realizowanie prostych projektów.

Zadaniem uczniów klas I-II było przygotowanie pracy plastycznej. Uczniowie klas III wykazali się umiejętnościami literackimi, zaś uczniowie klas IV-VIII tworzyli prezentacje multimedialne, montowali własne filmiki.

W kategorii: praca plastyczna

I miejsce: Maja Rutkowska kl.Ia
Łucja Chądzyńska kl.2b
II miejsce: Martyna Malinowska kl.1b
Laura Wróblewska kl.2b
III miejsce: Natalia Żygadło kl.1b
Anna Szwaj kl.2c
wyróżnienie: Olaf Gawor kl.1a
Marta Kapitaniec kl.1a

W kategorii: praca literacka

I miejsce: Kaja Babert kl.3b
II miejsce: Julia Gałązka kl.3a
III miejsce: Oskar Wieczorek kl. 3a
wyróżnienie: Mateusz Senk kl.3b

W kategorii: prezentacja multimedialna pracę konkursową wykonał Błażej Paliński z klasy 7c [zobacz]

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Iwona Szwabowska

Iwona Gidzińska