Karnawał w klasach I-III

W dniach 18 i 21 lutego uczniowie klas I-III bawili się podczas balu karnawałowego. Z uwagi na konieczność zachowania bezpiecznych warunków epidemiologicznych dzieci uczestniczyły w swoich zabawach na poziomach klas.

Jak zwykle wszyscy wspaniale się przebrali. Niektórzy wystąpili w tak ciekawych i tajemniczych strojach, że trudno było ich rozpoznać.

Peruki, maski, kapelusze oraz inne nakrycia głów sprawiły, że wychowawczynie zastanawiały się, którzy to ich uczniowie.

Przy muzyce czas szybko płynął, więc trzeba było wykorzystać każdą chwilę na dobrą zabawę. Korowody, pociągi, kółeczka, tańce parami i indywidualne trwały prawie dwie godziny. Wszyscy tancerze byli bardzo zmęczeni, ale weseli. Nie zabrakło konkursów oraz muzycznych hitów, przy których uczniowie bawili się najlepiej.

Uśmiechy na twarzach uczestników dowodzą, że bal się udał i sprawił uczniom wiele radości.

GALERIA ZDJĘĆ