JAGUARS Kąty Wrocławskie w „Jedynce”

6 lutego w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja wychowania fizycznego- lekcja z mistrzem.

Na zaproszenie nauczycieli wychowania fizycznego zawodnicy z Jaguars Kąty Wrocławskie odwiedzili uczniów klasy 6c i 5a dająci im dobrą lekcję futbolu amerykańskiego.

Zajęcia rozpoczęliśmy od wysłuchania podstawowych informacji na temat dyscypliny jaką jest futbol amerykański, a następnie przeszliśmy do sportowej części wizyty. Uczniowie mieli okazję wykonać typową rozgrzewkę, a także ćwiczenia nauki łapania piłki, padów oraz w części końcowej zagrać. Po meczu podziękowaliśmy sobie za rywalizację i wspólnym okrzykiem zakończyliśmy zajęcia. Wszyscy wykonywali ćwiczenia z ogromnym zaangażowaniem, którym towarzyszyły uśmiech i wiele emocji. To z pewnością nie ostatnia lekcja wychowania fizycznego w takiej formie.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy zawodnikom Jaguars Kąty Wrocławskie za świetną lekcje!

 

Organizatorzy:

Marta Czerwieniec, Adrian Czerwieniec

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia: