Inauguracja nowego roku szkolnego.

DSCN2234male

1 września w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016.

Uroczystość przebiegała według następującego harmonogramu:

  • 9:00 – uroczystość inauguracji roku szkolnego dla uczniów klas IV-VI
  • 9:30 – spotkania uczniów klas IV-VI w klasach z wychowawcami
  • 10:00 – uroczystość inauguracji roku szkolnego dla uczniów klas I-III
  • 10:30 – spotkania uczniów klas I-III w klasach z wychowawcami.

Uroczystość inauguracji roku szkolnego rozpoczęły panie: dyrektor Lidia Reps, wicedyrektor Ewa Winnicka oraz wicedyrektor Beata Zielińska.

Dyrektor powitała przybyłych nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców, otwierając tym samym nowy etap w życiu szkoły– kolejny rok szkolny. Przedstawiła również wychowawców klas oraz nowych nauczycieli, którzy rozpoczną pracę w naszej szkole.

Podczas apelu dla młodszych uczniów, pani wicedyrektor Beata Zielińska szczególnie ciepłe słowa skierowała do pierwszoklasistów, którzy w tym roku zaczynają swoją edukacyjną przygodę w szkole podstawowej. Zostali oni uroczyście wprowadzeni do grona uczniów.

Na zakończenie dyrektor Lidia Reps  podziękowała wszystkim za obecność i miłą atmosferę, a w pierwszym dniu roku szkolnego życzyła nauczycielom owocnej pracy, uczniom samych sukcesów, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć edukacyjnych dzieci .

Jeszcze jesteśmy w lesie
i leżymy na plaży…
Pozwól przed pierwszą lekcją –
powspominać, pomarzyć!

A za chwilę nad książką
pochylimy znów głowy…
Bo już słońce przez okno
świeci blaskiem wrześniowym.

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016