III miejsce w powiecie wrocławskim w piłce nożnej!

Dnia 10.05.17r. punktualnie od godziny 10:00 rozpoczęły się Powiatowe zawody w piłce nożnej chłopców. W Łanach spotkały się wszystkie zespoły z powiatu wrocławskiego.

Każdy zespół był reprezentantem swojej gminy. W rywalizacji uczestniczyło 7 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasi chłopcy w grupie rozegrali dwa mecze z drużynami z gminy Mietków i Żernik Wrocławskie. W dwóch meczach zanotowaliśmy zwycięstwa i tym samym awansowaliśmy do półfinałów na pierwszym miejscu. Po bardzo wyrównanej grze ulegliśmy w półfinale zespołowi z Mirkowa tylko 1:0 i w rywalizacji z gminą Mietków zapewniliśmy sobie III miejsce w Powiecie Wrocławskim!!!!

 

Skład reprezentacji naszej szkoły:

1.Dominik Staszak

2.Iwo Wawrzyniak

3.Radek Nowak

4.Karol Działoszek

5.Mateusz Szczepański

6.Oleg Pasternak

7.Igor Pasternak

8.Kacper Pietraszewski

9.Maks Stasiak

10.Igor Kurasiewicz

Trener: Marta Mędrek