III miejsce w powiecie!

Dnia 13.05.2022r na obiektach Ślężańska- Bielańskich odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców, na których nasza szkoła reprezentowała gminę Kąty Wrocławskie.

Rozgrywki zostały zorganizowane przez ZSP Bielany Wrocławskie, na których pojawiły się reprezentacje: SP Dobrzykowice, SP Radwanice, ZSP Bielany Wrocławskie, SP Długołęka i nasza reprezentacja SP 1 Kąty Wrocławskie. Zespoły rozegrały mecze systemem każdy z każdym, gdzie za zwycięstwo zdobywało się 3 punkty, remis 1 punkt i przegrania 0 punktów. Ostatecznie przegrywając w ilości zdobytych bramek zajmujemy III miejsce.

Reprezentacja SP 1 Kąty Wrocławskie

1.Filip Pac

2.Filip Kobza

3.Stanisław Wilczek

4.Szymon Chojecki

5.Aleksander Lazar

6.Mikołaj Felsztyński

7.Bartosz Rajca

8.Krzysztof Gidziński

Opiekunowie: Marta Czerwieniec, Adrian Czerwieniec