I Mistrzostwa Szkoły Online w Żonglerce Piłką – WYNIKI ZAWODÓW

Od czwartku 11.02.2021r do 18.02.2021r uczniowie klas IV- VIII mieli szansę zmierzyć się w PIERWSZEJ edycji Mistrzostw Szkoły Online w Żonglerce Piłką.  Dziękujemy za nadesłane filmy ze świetnym pokazem Waszych umiejętności.

Miło Nam poinformować, że zwycięzcami zostali:

I miejsce wśród dziewczynek zajęła Aleksandra Szram klasa 8a. Ola jako jedyna z dziewcząt podjęła się wyzwania i myślimy, że swoim wynikiem zawstydziła nie jednego chłopca. Ola wykonała 157 żonglerek.

W kategorii chłopców:

I miejsce zajął Bartosz Wojciechowski klasa 6d– wynik 109

II miejsce zajął Szymon Kapsa klasa 6a– wynik 93

III miejsce zajął Tomek Górecki klasa 5a– wynik 90

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje!

Marta Czerwieniec, Adrian Czerwieniec

Nauczyciele w-f