Handballowa czwórka

W czwartek 05 marca 2020r. w hali sportowo- widowiskowej w Kątach Wrocławskich odbyła się już trzecia edycja turnieju piłki ręcznej „Handballowa czwórka”, w którym wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z naszej gminy, a także gminy Kobierzyce.

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły chłopców i jeden zespół dziewcząt.

           Reprezentacja chłopców naszej szkoły pod opieką Marty Czerwieniec awansowała z fazy grupowej do fazy finałowej ostatecznie zajmując w całym turnieju wysokie 4 miejsce na 11 zespołów. Natomiast dziewczynki  przy wsparciu p. Sylwii Wakuły swoje rozgrywki zakończyły na fazie grupowej. Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkową koszulkę, dla zwycięskich drużyn były medale i puchary. Podczas trwania rozgrywek odbył się również konkurs rzutu do bramki – zwycięzcy otrzymali upominki oraz wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy z każdego zespołu. Uczniowie, którzy zostali docenieni za grę i postawę to Adam Knap i Zuzanna Giezek. Gratulujemy!!!

Poinformowała

Marta Czerwieniec