Gminne i powiatowe zawody w trójboju lekkoatletycznym

3 czerwca 2024r. reprezentacje  klas 2 i 4 naszej szkoły wzięły udział w gminnych zawodach w trójboju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego, które zostały przeprowadzone w SP nr 2 w Kątach Wrocławskich. Zawody składały się z 3 konkurencji: biegu na 60 metrów, rzutu piłeczką palantową oraz skoku w dal z rozbiegu. W zawodach w każdej szkole udział brało 5 dziewcząt oraz 5 chłopców.

            W tych zawodach reprezentacja klas drugich naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce i uzyskała tytuł Mistrza Gminy i awansowała do etapu powiatowego.

Reprezentacja klas 4 zajęła w zawodach gminnych 2 miejsce.

W dniu 5 czerwca w SP w Dobrzykowicach odbyły się powiatowe zawody w trójboju lekkoatletycznym klas młodszych, w których startowała reprezentacja klas 2 z naszej szkoły.          W zawodach wzięły udział łącznie reprezentacje z 4 szkół z powiatu wrocławskiego: Dobrzykowice, Łozina, Siedlec i nasza szkoła.

Poziom zawodów był wysoki, nasi uczniowie po zaciętej walce zajęli ostatecznie 3 miejsce.

Reprezentantami klas 2 naszej szkoły byli:

Cygan Wojciech kl 2a, Francka Julia kl 2a, Skotak Kinga kl 2a, Szymańska Hanna kl 2a, Trusiewicz Miłosz kl 2a, Czwojdrak Tymoteusz kl 2b, Karp Maria kl 2b, Babert Igor kl 2c, Galik Jan kl 2c, Trzaskowska Blanka kl 2c.

Reprezentantami klas 4 naszej szkoły byli:

Gruszecki Jan kl 4a, Kurzej Julia kl 4a, Nell Cybulska kl 4b, Dudziec Patryk kl 4b, Gałkowska Oliwia kl 4b, Hełka Arkadiusz kl 4b, Kalianov Kyryl kl 4c, Pietraszewska Lena kl 4c, Szwaj Anna kl 4c, Zapała Marcin kl 4c.

Gratuluję wszystkim zawodnikom uzyskanych wyników!

Sylwia Wakuła