Finał konkursu PRZYRODA WOKÓŁ NAS

27 maja 2024r. w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu odbył się finał konkursu dla uczniów klas V „Przyroda wokół nas”. Do tego ostatniego etapu z 27 szkół biorących w nim udział zakwalifikowało się 10. Naszą szkołę reprezentowali:

Joanna Rymarczyk z klasy 5c, Wiktoria Radecka z klasy 5a oraz Antoni Skonieczny i Gustaw Demidowski z klasy 5b. Uczniowie odpowiadali na pytania oraz rozpoznawali rośliny i zwierzęta występujące w parkach Dolnego Śląska. W trakcie sprawdzania prac konkursowych uczestnicy konkursu mogli zwiedzić budynek Starostwa Powiatowego oraz zapoznać się z charakterem prac zatrudnionych tam osób. Uczniowie mogli także zasiąść w fotelu Starosty Powiatu Wrocławskiego. Uczniowie naszej szkoły uplasowali się na czwartej pozycji. I choć nie było to miejsce na podium, to i tak uczestnictwo w tym konkursie sprawiło im wiele satysfakcji. Serdecznie gratulujemy!!!!