Ekspresja ruchowa – inspirowana pokazem artystycznym

W dniu 10.10.2023 r.  w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego pod hasłem „zdrowie psychiczne jest powszechnym prawem człowieka”, nauczyciele świetlicy zorganizowali z pomocą p. Kameja Khyare pokaz artystyczny zatytułowany „EKSPRESJA RUCHOWA”. Z największym zainteresowaniem został przyjęty Hip-hop, jeden z najpopularniejszych nowoczesnych stylów tanecznych, który powstał na ulicach Nowego Jorku, zaliczany do Street Dance czyli tańców ulicznych. 


W drugiej części warsztatów dzieci wraz z zaproszonym gościem przećwiczyli nie tylko techniczne kroki, ale przede wszystkim gesty dodawane do każdego ruchu oraz ekspresję i właściwą mimikę odpowiadającą konkretnym emocjom.

Uczniowie poznali bliżej ten energetyczny taniec.


Zapraszamy do galerii zdjęć. Zespół Nauczycieli Świetlicy