Dzień Polskiej Niezapominajki

Dzień Polskiej Niezapominajki  to święto przyrody obchodzone corocznie 15 maja, mające na celu promowanie jej walorów, stałe przypominanie o ochronie środowiska i zachowaniu różnorodności biologicznej Polski.

Święto ma również na celu zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc i sytuacji.

W tym roku wszyscy uczniowie klas młodszych wspólnie zaprojektowali i wykonali plakaty, których głównym tematem były kosze pełne niezapominajek. Efekty prac zespołowych każdej klasy mogliśmy podziwiać na korytarzach szkolnych. Dzięki nim, wiosna na dobre rozgościła się w naszej szkole, a niezapominajki każdemu uczniowi przypominały o zgodnym współdziałaniu przy tworzeniu klasowego dzieła!

                                                    Agnieszka Krzyżanowska

GALERIA ZDJĘĆ