Dzień Mamy i Taty – klasy IV

mini-DSC09179„Cudownych rodziców mam.”

            Dnia 03 czerwca 2014 r. o godz. 17.00 w naszej szkole uczniowie klas czwartych uroczyście obchodzili Dzień Mamy i Taty. Dzieci chcąc wyrazić swoją miłość zaprosiły rodziców i przygotowały dla nich uroczystą akademię. Przedstawiły zabawną inscenizację, recytowały piękne wiersze, śpiewały wzruszające piosenki i składały serdeczne życzenia. Na koniec wręczyły własnoręcznie wykonane upominki w podzięce za trud wychowania oraz miłość, którą od nich otrzymują. Wszyscy rodzice byli dumni i zachwyceni występami swoich pociech. Występy dzieci wzbudziły wśród nich ogromną radość i wzruszenie. Na twarzach oprócz uśmiechu widoczne były także łzy szczęścia. Ten spędzony razem, wyjątkowy czas pełen uśmiechu i poruszenia pokazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie.

                                                                                                                      Wychowawczynie klas IV

Zapraszamy do pooglądania galerii zdjęć – Dzień Mamy i Taty – klasy IV