Dzień Kropki 2016

dzien_kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki przypada w czwartek 15 września.

            W naszej szkole będziemy ten dzień obchodzić po raz drugi. Zwykle obchody Dnia Kropki zaczynają się od przeczytania lub obejrzenia historii małej Vashti, a następnie stworzenia własnego znaku. Nauczyciele organizują zajęcia, które pomagają dzieciom odkryć ich talenty i odważyć się je zaprezentować. Pomysłowość dzieciaków nie ma granic. Powstają “kropkowe” dzieła sztuki. Niezależnie od wieku, każdy z nas ma jakiś talent, Dzień Kropki jest dobrym pretekstem do pokazania go światu.

            Zachęcamy uczniów jak i nauczycieli, aby w tym dniu założyli ubrania w kropki.

Zapraszamy od odwiedzenia bloga i poznania historii małej Vashti (zakładka Video i Piosenka)

http://kropka-dot.blogspot.com/

zapraszamy do galerii zdjęć z Dnia Kropki 2016 – zobacz TU