Dzień Chłopca w świetlicy.

dzchlopaka1

Dnia 30.09.2014r. w świetlicy szkolnej uczciliśmy Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta pani wychowawczyni świetlicy przygotowała dla chłopców szereg rozmaitych konkursów i zabaw, a dziewczęta dopingowały kolegów oklaskami.

Dziewczynki złożyły w tym szczególnym dniu najserdeczniejsze życzenia swoim kolegom.  Chłopcy walczyli o dyplom „Super Chłopaka”. Aby ów tytuł otrzymać młodzi mężczyźni  musieli wykazać się wielką próbą odwagi (taniec z wybraną partnerką), powagi (zachowanie kamiennej twarzy na widok rozśmieszających ich dziewczynek), wytrzymałości (10 przysiadów, 8 pajacyków, 10 pompek), a także znać odpowiedź na zadawane im zagadki.  Młodzi mężczyźni walczyli również o tytuł „Chłopca- Omnibusa”. Aby szczycić się owym tytułem trzeba było odpowiadać na bardzo trudne pytania z rożnych dziedzin. Zwycięzcą okazał się Szymon Chojecki z klasy I „c”, któremu wręczono medal z napisem „Chłopiec- Omnibus”. Na zakończenie dziewczynki wręczyły swoim kolegom dyplom „Super Chłopaka”, ale największą nagrodą była świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera, którą stworzyli wszyscy uczniowie.

WP_20140930_001n

WP_20140930_003n

Wychowawczyni świetlicy Agnieszka Nawrocka