Dzień Chłopca w klasach I-III

dzchlopca01

Dzisiaj w wielu klasach chłopcy obchodzili swoje święto. Nauczyciele organizowali różnego rodzaju formy zajęć. Jedni poszli na lody, inni bawili się w klasach.

Z okazji Dnia Chłopca w klasie 3c odbyły się uroczystości połączone z konkursami. Dziewczynki przygotowały dla chłopców specjalny program artystyczny. Mali mężczyźni walczyli o medale w następujących konkurencjach: smakosz kulinarny, strongman, mądra głowa, znawca samochodów, mistrz powagi i majsterkowicz. Konkurencje te wymagały od nich rozległej wiedzy, ogromnego zaangażowania i wielu umiejętności. Chłopcy walczyli do końca, a ich zmaganiom przyglądały się wychowawczynie wraz z dziewczynkami. Na koniec wyłonieni zostali zwycięzcy poszczególnych kategorii, a dodatkowo każdy z chłopców otrzymał medal Super Chłopaka.

Zwycięzcy z klasy 3c:

– smakosz kulinarny – Szymon Chojecki,

– znawca samochodowy – Kacper Bekieszczuk,

– mistrz powagi – Szymon Chojecki,

– majsterkowicz – Bartek Rajca,

– strongman – Artur Żurek,

– mądra głowa – Artur Żurek.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim chłopcom życzymy samych pomyślności! Dziękujemy Mamom za pomoc w organizacji uroczystości – p. Monice Herod-Hasbay, p. Beacie Rajca i p. Marcie Janes-Żurek.

galeria zdjęć

W klasie 1 a każdy chłopiec chciał być NAJ… Najmilszym, najbardziej życzliwym, najweselszym, najbardziej wytrzymałym, odważnym…

Dzisiejszego dnia pozwoliliśmy sobie na trochę więcej słodkości niż zazwyczaj. Nie zapomnieliśmy jednak o śniadaniu i zdrowych owocach. Smaczne biesiadowanie przerywaliśmy zabawami tanecznymi.

Najmilszym chłopcem został Alan Wilczewski, najbardziej życzliwym Mateusz Perczak, najbardziej koleżeńskim Tomek Górecki, najweselszymi chłopcami okazali się: Maciek Kuzyszyn i Mateusz Rajkowski, najbardziej wytrzymali to: Kryspin Dulęba, Mateusz Cerowski i Krystian Bujnicki, najczulszym chłopcem okazał się Oliwier Choma, a najbardziej odważni chłopcy to: Bartek Balcerzak, Wiktor Tarnowicz i Franek Owczarzak.

Gdy już wszyscy chłopcy wykazali się w swoich konkurencjach, zaprosili dziewczynki do wspólnego tańca.

Na zakończenie dnia wspólna zabawa przeniosła się na plac zabaw, gdzie dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły drobne upominki.

To był bardzo wesoły i pełen wrażeń dzień. Dzieci miały możliwość lepszego poznania się i odprężenia po pierwszym miesiącu nauki w szkole.

galeria zdjęć

Z okazji Dnia Chłopca w klasie 2d odbyła się uroczystość połączona z konkursami.  Chłopcy walczyli o medale w następujących konkurencjach: strongman, mądra głowa, znawca samochodów i domowych urządzeń elektrycznych oraz mistrz powagi. Konkurencje te wymagały od nich rozległej wiedzy, ogromnego zaangażowania i wielu umiejętności. Chłopcy walczyli do końca, a ich zmaganiom przyglądała się wychowawczyni wraz z dziewczynkami. Na koniec wyłonieni zostali zwycięzcy poszczególnych kategorii, a dziewczynki wybrały najmilszego chłopca w klasie i wszystkim wręczyły upominki i coś dla osłody.

img-20160930-ula

Zwycięzcy z klasy 2d:

– najmilszym chłopcem w roku szkolnym 2016/2017 został Maciej Krupa,

– mądrą główką – Bartek Wojciechowski,

– strongmanem – Staś Wilczek,

– mistrzem powagi – Mateusz Zapała,

– znawcą urządzeń elektrycznych – Szymon Gidziński,

– znawcą samochodowym – Maciej Krupa

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim chłopcom życzymy samych pomyślności!

 ***

Dzień Chłopca w klasie 2 e był bardzo wesoły. Dziewczynki złożyły kolegom życzenia, a także wręczyły podarki –  drewniane joja i dyplomy dla Super Chłopaka.

Następnie zaczęła się mini dyskoteka z chłopięcymi przebojami m.in. z filmu Gwiezdne Wojny i  Mission: Impossible. Tańce i muzyka radowały dziecięce twarze. To był naprawdę piękny czas…

galeria zdjęć 2e