Dzień Babci i Dziadka w klasie Ib

Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. 28 lutego 2024 roku uczniowie klasy Ib, wraz w wychowawczynią Dorotą Andruszkiewicz, przygotowali dla zaproszonych gości wzruszający program artystyczny.

Dzieci z wielkim przejęciem recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, grały na instrumentach i odgrywały zabawne scenki. Potem każdy z gości otrzymał piękną laurkę. Babcie i Dziadkowie mieli też zadanie – odnaleźć portret wykonany przez wnuczkę lub wnuka.

Na zakończenie uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor Ewa Winnicka. Złożyła życzenia Babciom i Dziadkom.

To był cudowny dzień, pełen miłości i wzruszających momentów. Jak to dobrze, że są Dziadkowie! Niech nam żyją 100 lat!

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                          Dorota Andruszkiewicz