Dzień Babci i Dziadka

dzien b

Tradycją w naszej szkole jest organizowanie uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas pierwszych, wraz z Wychowawczyniami p. Anetą Grzeszczuk, p. Alicją Szram oraz p. Anitą Sudoł, przygotowali wzruszające przedstawienia dla zaproszonych gości. Na uroczystości pojawili się nie tylko babcie i dziadkowie, ale również prababcie, rodzice, rodzeństwo, ciocie i wujkowie.

Uczniowie, poprzez swoje występy, chcieli pokazać, jak bardzo kochają i szanują swoich najbliższych. Recytowali piękne wierszyki, śpiewali rytmiczne piosenki i odgrywali zabawne scenki. Nie zabrakło również tańca, który szczególnie przypadł gościom do gustu.

Na koniec spotkania każdy z gości miał za zadanie odnaleźć swój portret, wykonany przez wnuczkę lub wnuka, a także otrzymał drobny prezent, własnoręcznie wykonany przez pierwszaka.

Dziękujemy wszystkim za obecność w tak ważnym dniu, zwłaszcza Dyrekcji Szkoły, p. Lidii Reps i p. Beacie Zielińskiej za miłe słowa.

Anita Sudoł

galeria zdjęć