Dzień Babci i Dziadka

DSCN6789

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla seniorów. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 8 lutego w sali gimnastycznej odbyły się wspaniałe imprezy. Uczniowie z klas: Ia, Ib, IIa i IIe, wraz z wychowawczyniami, zaprosili swoich najbliższych i zaprezentowali wspaniałe występy artystyczne.

Najpierw swoich dziadków ugościły dzieci z klas IIa i IIe. Po południu odbyło się spotkanie dla babć i dziadków z klasy Ia, na końcu, przed swoimi gośćmi wystąpili uczniowie z klasy Ib.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a  goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci wręczyły  własnoręcznie przygotowane upominki. Spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec każdego spotkania życzenia seniorom składały wychowawczynie oraz wicedyrektor Beata Zielińska.

 DSCN6763 DSCN6773 DSCN6776 DSCN6777 DSCN6784

DSCN6789

DSCN6795 DSCN6797 DSCN6800

dav dav dav dav