Dyskoteka andrzejkowa

         P1530373

          Andrzejki to ostatnia chwila do wróżb i zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 29 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski dla klas 4-7. Prowadzącymi zabawę były przedstawicielki SU: Blanka Włodarczyk  i Alexandra Victor.

Nasz DJ- Mateusz Kowalski z klasy 7b zadbał  o to aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. W czasie tego magicznego wieczoru oczywiście nie zabrakło wróżb przygotowanych przez samorząd uczniowski. Były one miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Oczywiście wierzymy, że wszystkie się spełnią,    a zwłaszcza te dobre. Zebrane pieniążki z wróżb wspomogły akcję charytatywną – Szlachetna Paczka.

Niewątpliwą atrakcją wieczoru była „bitwa taneczna”, w której zwycięzcą został Jędrzej Bąbolewski z klasy 5a oraz konkurs na najfajniejsze przebranie andrzejkowe.

Andrzejkowe szaleństwo trwało do 19.00, choć przykro było kończyć tak udaną zabawę. Jeśli ktoś nie zdążył sobie powróżyć to pamiętajmy, że następne andrzejki już za rok.

Podsumowując – dyskoteka była wspaniała!!!

Wszyscy wychodzili zadowoleni, z nadzieją, że to nie ostatnia taka dyskoteka…

Opiekun SU: Sylwia Wakuła

zapraszamy do galerii zdjęć