„CHŁOPAK NA MEDAL” – dzień chłopaka w świetlicy

30 września tradycyjnie już w naszej świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

Z okazji tego dnia dziewczynki złożyły najserdeczniejsze życzenia swoim kolegom oraz wraz z wychowawczyniami przygotowały kilka konkurencji w ramach zawodów o tytuł „Chłopaka na medal”. Chłopcy konkurowali w kilku kategoriach m.in. „mądry”, „wysportowany”, „przystojny”, „wytrzymały„ „wesoły”.

Nasi chłopcy chcąc zdobyć tytuł „Chłopaka na medal” musieli wykazać się przede wszystkim dużą wiedzą odpowiadając na przygotowane pytania, szybkością i zręcznością, aby przybiec jak najszybciej do mety z piłeczką pingpongową, poczuciem humoru rozśmieszając dziewczynki, a także wytrzymałością zjadając plasterek cytryny.

Na zakończenie dziewczynki wręczyły swoim kolegom emblematy za zajęcie pierwszego miejsca w poszczególnych kategoriach oraz tytuł „Chłopaka na medal”, ale największą nagrodą była wyjątkowa atmosfera i świetna zabawa, którą stworzyli wszyscy uczniowie.

 

Wychowawcy świetlicy

Poniżej galeria zdjęć: