Category: Zdrowie

„Spotkanie edukacyjne klasy 1a z przedstawicielami służb i ochrony zdrowia”

24 marca uczniowie klasy 1a mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w spotkaniu z zaproszonymi gośćmi – strażakiem p. Tomaszem Moskwikiem oraz lekarką pediatrą p. Martą Zawierta – Oleksowicz. Celem wydarzenia było poszerzenie wiedzy dzieci na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz profilaktyki zdrowia w ramach programu Akademia Bezpiecznego Puchatka.

Kontynuuj czytanie

GORZKI SMAK CUKRU – warsztaty klas 4

W zeszłym tygodniu wszystkie klasy 4 wzięły udział w warsztatach z dietetykiem pt. „Gorzki smak cukru”. Dzieci dowiedziały się, ile cukru znajduje się w popularnych produktach spożywczych oraz jaka jest maksymalna, zalecana dzienna ilość jego spożycia. Uczniowie mieli także okazję samodzielnie przyrządzić zdrowy i pożywny deser.