Bezpieczne ferie zimowe

Zbliżają się ferie zimowe. W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów odbył się apel, podczas którego zostały omówione zasady bezpieczeństwa zachowania się w czasie ferii zimowych.

Wszyscy się cieszymy, bo jest to wolny czas od zajęć szkolnych, czas swobody i radości. Być może ferie będziemy spędzać poza domem, może wyjedziemy w góry, może do babci, a może spędzimy je z kolegami w Katach Wrocławskich. Tak czy inaczej ważne, abyśmy się dobrze bawili. Zawsze jednak powinniśmy pamiętać, że nasze bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od nas samych.

6 lutego klasa 4 b zaprezentowała krótki program artystyczny na temat bezpieczeństwa. Uczniowie przy pomocy scenki, wierszyków oraz kodeksu bezpieczeństwa przypomnieli wszystkim o najważniejszych zasadach bezpiecznego spędzania zimowego wypoczynku. Oprócz programu artystycznego prelekcję wygłosili goście specjalni, policjanci z Katów Wrocławskich oraz strażak – ratownik.
Życzymy Wszystkim udanych ferii zimowych.

Marzena Winter

Galeria zdjęć