Bezpieczna spartakiada w Dniu Edukacji Naurodowej

img_3286

Dnia 14 października wszyscy uczniowie klas I – III uczestniczyli w edukacji dla bezpieczeństwa. Zajęcia zostały zorganizowane w formie warsztatów, quizów, krzyżówek, prezentacji multimedialnych, bajek
edukacyjnych, gier i aktywności fizycznych.

Dzieci uczyły się słownictwa i zwrotów związanych z bezpieczeństwem i pierwszą pomocą w języku angielskim. Uczniowie klas III brali również udział w zajęciach prowadzonych przez harcerzy, gdzie mogli zapoznać się bliżej z ideą harcerstwa polskiego. Dzieci dowiedziały się, jak powinny reagować w razie pożaru, powodzi, burzy. Uczniowie wykonywali poszczególne zadania w różnych salach. Po zakończeniu otrzymywali odpowiednią naklejkę do albumu. Zadaniem uczniów było aktywne uczestnictwo w zajęciach i zebranie wszystkich naklejek.

Tego dnia, nasza szkoła brała również udział w próbnej ewakuacji przeciwpożarowej.

14707014_o

14570702_o

14691955_o

 

galeria zdjęć