Bal karnawałowy klas IV- VIII

W ostatnim tygodniu nauki przed feriami w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas IV- VIII w ramach lekcji wychowania fizycznego. Impreza została przeprowadzona przez nauczycieli W-F.

Zabawa rozpoczęła się od  znanego uczniom układu tanecznego- belgijki. Wszyscy uczniowie chętnie uczestniczyli we wspólnym tańcu.

Udekorowana sala gimnastyczna, profesjonalny sprzęt nagłaśniający i przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego konkursów przy muzyce, wprowadziły uczniów w wesoły nastrój zachęcający do zabawy. Pełnią karnawałowej oprawy były przebrania oraz  muzyka, która porywała wszystkich do tańca. Podczas balu nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzali wiele konkursów podczas, których można było zaprezentować swoje talenty taneczne.

Marta Czerwieniec