Bal karnawałowy klas 4 – 6

P1440313_800x600

         Dnia 16.01.15 odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla klas IV-VI.

Zabawa rozpoczęła się od  nauki układu tanecznego prowadzonego przez animatorów balu. Wszyscy uczniowie chętnie uczestniczyli we wspólnym tańcu.

Udekorowana sala gimnastyczna, profesjonalni animatorzy ze sprzętem nagłaśniającym i zapraszający do tańca to elementy balu, które  wprowadziły uczniów w wesoły nastrój zachęcający do zabawy. Pełnią karnawałowej oprawy były pomysłowe i wielobarwne stroje oraz  muzyka, która porywała wszystkich do tańca. Podczas balu animatorzy przeprowadzali wiele konkursów podczas, których można było zaprezentować swoje talenty taneczne. Odbył się również pokaz mody z sesją fotograficzną. Animatorzy  przygotowali wielka niespodziankę dla uczniów-  bańki mydlane, które były miłym akcentem kończącym bal.

Zabawa karnawałowa była niezwykle udana i zostanie na długo w naszej pamięci, Przypominać będą o tym pamiątkowe zdjęcia. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Po balu karnawałowym odbyło się wręczenie przez dyrekcję szkoły panią Lidię Reps i panią Ewę Winnicką dyplomów dla uczniów, którzy zwyciężyli i zostali wyróżnieni w konkursach szkolnych: na najpiękniejszą kartkę i szopkę bożonarodzeniową oraz konkurs ortograficzny.

Kolejnym punktem była przeprowadzona przez w-ce dyrektor szkoły panią Ewę Winnicką prezentacja multimedialna i pogadanka na temat  „Bezpieczna woda, bezpieczne ferie zimowe”. Uczniowie dowiedzieli się o bezpiecznych zabawach zimowych oraz właściwym zachowaniu się  podczas różnych sytuacji, które mogą spotkać ich podczas zimowego wypoczynku.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Sylwia Wakuła

zapraszamy do galerii zdjęć: