Akcja „Wirtualna kartka dla Seniora.”

W tym roku, ze względu na epidemię COVID-19, nie mogliśmy z uczniami odwiedzić  Seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Borzygniewie, z którymi od lat spotykaliśmy się  przed Świętami Bożego Narodzenia.  Jednak my wciąż o Nich pamiętamy.

W związku z tym pedagog Iwona Więcko i Pani Iwona Gidzińska zorganizowały akcję „Wirtualna kartka dla Seniora”. Uczniowie klas V-VIII podczas lekcji informatyki wykonali piękne kartki świąteczne,  z których  została przygotowana prezentacja multimedialna.

Wirtualne kartki świąteczne zostały przesłane do Domu Pomocy Społecznej  w Borzygniewie i mamy nadzieję, że przyniosą Seniorom trochę radości w tym trudnym okresie epidemii. Liczymy na to, że w przyszłym roku uda nam się osobiście odwiedzić Seniorów, by wspólnie z Nimi spędzić przedświąteczny czas.

Serdecznie dziękuję Pani Iwonie Gidzińskiej i uczniom klas V, VI i VII za przyłączenie się do akcji.

Zapraszamy do obejrzenia kartek świątecznych