Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas VIII

Uroczystość pożegnania uczniów klas VIII w obecności zaproszonych gości i rodziców absolwentów odbędzie się w czwartek 25 czerwca 2026 r. o godzinie 10:00.

Kontynuuj czytanie

Wycieczka klas 2b i 2a do Srebrnej Góry

Uczniowie klas 2b i 2a wybrali się na wycieczkę do Srebrnej Góry, podczas której mieli okazję połączyć naukę z aktywnym wypoczynkiem.

Kontynuuj czytanie

Radosne świętowanie Dnia Dziecka w naszej szkole

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas II c i III c przygotowali przedstawienie, które odbyło się 1 czerwca. Wydarzenie było pełne radości, kolorów i pozytywnych emocji.

Kontynuuj czytanie

Zajęcia z garncarstwa w klasie III b

Klasa III b miała przyjemność kilkukrotnie gościć na zajęciach technicznych Panią Urszulę Kołodziej, która zajmuje się garncarstwem.

Kontynuuj czytanie

Bieg w Piżamach dla Paulinki

W piątek uczniowie naszej szkoły po raz kolejny pokazali, jak wielkie mają serce. Odbył się Bieg w Piżamach, którego celem było wsparcie naszej uczennicy Paulinki.

Kontynuuj czytanie

Wizyta klasy 2b w salonie fryzjerskim

Uczniowie klasy 2b odwiedzili salon fryzjerski prowadzony przez panią Weronikę, mamę Franka, oraz panią Kasię. Podczas wizyty dzieci miały okazję poznać wyposażenie salonu, zobaczyć profesjonalne narzędzia fryzjerskie oraz różnorodne kosmetyki wykorzystywane do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Kontynuuj czytanie

„Niebieskim tramwajem przez Wrocław”

27 maja uczniowie klas: 1a i 1b uczestniczyli w niezwykłej wycieczce do Wrocławia. Już od samego początku towarzyszyło im wiele emocji i świetna zabawa. Zwiedzanie miasta odbywało się wyjątkowym niebieskim tramwajem, którym podróżowali po ulicach Wrocławia, poznając jego najciekawsze zabytki i historię.

Kontynuuj czytanie

Kreatywne warsztaty stolarskie w klasie III b

Dnia 21 maja 2026 roku w klasie III b miały miejsce niezwykłe warsztaty stolarskie, które przeprowadził Pan Karol Markulak.

Kontynuuj czytanie

PODZIĘKOWANIE

W imieniu uczniów, rodziców oraz grona pedagogicznego składamy serdeczne podziękowania za wsparcie i zaangażowanie okazane przy organizacji naszej wycieczki szkolnej. Dzięki Państwa hojności i życzliwości uczniowie mogli uczestniczyć w wyjątkowym wyjeździe, który dostarczył wielu cennych doświadczeń, radości oraz niezapomnianych wspomnień. Państwa pomoc miała realny wpływ na możliwość realizacji tego przedsięwzięcia. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że mogliśmy …

Kontynuuj czytanie